Finał OPUS

Kolejna edycja Olimpiady z Prawa Ubezpieczeń Społecznych już za nami! 💜

Gratulujemy wszystkim Finalistom! Tegoroczny poziom był naprawdę bardzo wysoki i wszyscy z Was wykazali się ogromną wiedzą z zakresu ubezpieczeń.
Szczególnie gratulujemy Zwycięzcom, grupie „Przezorni Zawsze Ubezpieczeni” ! 👏🏻
W pełni zasłużyliście na tytuł tegorocznych Mistrzów Ubezpieczeń!

Dziękujemy również wszystkim obecnym na dzisiejszym finale, a w szczególności naszym Gościom Specjalnym, Pani Prof. Inetcie Jędrasik-Jankowskiej, Pani Prof. Magdalenie Szczepańskiej oraz wszystkim Pracownikom naukowym Katedry Prawa Ubezpieczeń na WPiA UW, a także Przedstawicielom ZUS. Mamy nadzieję, że spotkamy się już za rok i po raz kolejny będziemy przeżywać ubezpieczeniowe wrażenia!

WYNIKI I ETAPU OPUS

Olimpiada logo

Nadszedł ten wyczekiwany moment!!!!

Pobierajcie wyniki i arkusze z pytaniami :). Jednocześnie informujemy, że nie ma możliwości weryfikacji prac, ale zapewniamy, że wszystkie zostały sprawdzone bardzo dokładnie i rzetelnie przez Pracowników Katedry Prawa Ubezpieczeń. Zapraszamy również do grupy „Ubezpieczenia bez tajemnic” na naszym Facebooku – tam będziecie mogli przedyskutować odpowiedzi i uzupełnić wiedzę przed egzaminem :).

Serdecznie gratulujemy Finalistom oraz wszystkim Uczestnikom odwagi i wiedzy!

Życzymy Finalistom powodzenia na II etapie, a pozostałym Uczestnikom – na egzaminie z ubezpieczeń, który na pewno zdacie śpiewająco :D!

Obwieszczenie o wynikach I etapu Olimpiady z Prawa Ubezpieczeń Społecznych

Olimpiada 2018 – ARKUSZE

Konferencje

Zaproszenie na Konferencję „Aktualne problemy i wyzwania ubezpieczeń” 6 kwietnia 2018 r.

Szanowni Państwo,
mamy zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Studencko-Doktorancką „Aktualne problemy i wyzwania ubezpieczeń”, która odbędzie się dnia 6 kwietnia 2018 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Jest to dla nas szczególny czas, gdyż w tym roku obchodzimy również 10-lecie Koła Ubezpieczeń. Będziemy zaszczyceni, jeśli zechcą Państwo wraz z nami uczcić tę okazję.

W Konferencji mogą wziąć udział studenci i doktoranci ośrodków akademickich z całej Polski. Warunkiem czynnego uczestnictwa (to jest wystąpienia na Konferencji w charakterze prelegenta) jest przesłanie abstraktu referatu (min. 1/2 strony, max. 1 strona A4 maszynopisu) do dnia 16.02.2018 r. na adres e-mail konusig@wpia.uw.edu.pl.

Wszelkie informacje związane z Konferencją publikowane będą na tej stronie w zakładce „Konferencja 2018” oraz na fanpage’u Koła na Facebooku.
Informujemy również, iż obowiązuje opłata konferencyjna w wysokości 50 zł.

Prosimy o zgłoszenia do dnia 16.02.2018 r. pod adresem konusig@wpia.uw.edu.pl.
Szczegółowe informacje na temat przebiegu Konferencji oraz danych do przelewu otrzymają Państwo w styczniu 2018 r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub przez fanpage.

zaproszenie